Zarząd

Dariusz Maniecki

Dariusz Maniecki

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca, prawnik, podróżnik.

Pierwsze kroki w biznesie stawiał w wieku 15 lat. Przed 25 rokiem życia zarządzał przedsiębiorstwami, które osiągały obrót w wysokości kilkunastu milionów złotych. Absolwent studiów prawniczych, bronił pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego oraz karnoskarbowego. Wielokrotnie występował przed organami podatkowymi oraz WSA i NSA. Prywatnie miłośnik wypraw, odwiedził 63 kraje świata. Największym wyzwaniem podróżniczym było przebycie pieszo Camino Frances do Santiago de Compostela. Nieustannie skoncentrowany na osiągnięciu zamierzonych celów.

Zdobyła wyższe wykształcenie ekonomiczne o dwóch specjalnościach: zarządzenie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie finansami.

Z pozytywnym wynikiem uczestniczyła w pisemnym egzaminie na doradcę podatkowego. W Taxeo zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych poprzez m.in: sporządzanie sprawozdań finansowych, GUS, PFRON i SODiR. Podróżowała od 6°′S szerokości geograficznej – Tanzania do 78°′N szerokości geograficznej – Longyearbyen. Wielbicielka gór, książek i słonecznego klimatu.

Administracja
Usługi księgowe kraków

Katarzyna Kromka

Lider zespołu ds. administracji

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, na kierunku: administracja.

Z Taxeo związana jest od sierpnia 2019 roku. W codziennej pracy odpowiada za kontakt z klientem oraz realizuje zadania związane z bieżącym funkcjonowaniem biura. Prywatnie interesuje się fotografią.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Oliwia Gadecka

Asystentka zarządu

Była stewardessa linii lotniczej, po zwiedzeniu kilkudziesięciu państw dołączyła do zespołu biura rachunkowego.

Obecnie pobiera nauki na kierunku medycznym. W swojej pracy odpowiada za pierwszy kontakt z klientem oraz realizowanie zadań wspierających bieżące funkcjonowanie biura. Ambicja oraz pozytywne nastawienie do pracy i ludzi to elementy, którymi kieruje się na co dzień. Prywatnie interesuje się jeździectwem. W przeszłości uczestniczyła w zawodach w dziedzinie skoków przez przeszkody na poziomie Mistrzostw Warszawy i Mazowsza.

Biuro rachunkowe Warszawa

Tatiana Zachryczuk

Specjalistka ds. administracji

Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w specjalności analiza i monitoring mediów.

Swoją przygodę z naszym Biurem Rachunkowym zaczęła w kwietniu 2022 r. W codziennej pracy odpowiada za bieżącą administrację firmy m. in. pierwszy kontakt z klientem, pilnowanie kalendarza spotkań, koordynację przepływu dokumentów. Powierzone zadania wykonuje z zaangażowaniem, chętnie służy pomocą. Komunikatywna, sumienna, o dobrych zdolnościach organizacyjnych. Prywatnie miłośniczka literatury faktu oraz filmów dokumentalnych.

Wiktoria Kalisiak

Asystentka ds. administracji

Ukończyła studia na kierunku filologia angielska ze specjalizacją w komunikacji w biznesie międzynarodowym i administracji na Wyższej Szkole Lingwistycznej w Warszawie.

W chwili obecnej skupia się na studiach z zakresu zarządzania. W ramach swojej obecnej roli zawodowej zajmuje się obsługą klienta i realizacją zadań związanych z codzienną administracją w firmie. Poza sferą zawodową, pasjonuje się podróżami i zwierzętami.

Julia Eksztein

Asystentka ds. administracji

Studentka na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku: Ekonomia.

Swoją przygodę w Taxeo rozpoczęła w czerwcu 2023 roku. Posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne, precyzję oraz zdolności analityczne, co sprawia, że jest w stanie skutecznie obsługiwać wszelkie aspekty administracyjne firmy. Dzięki jej zaangażowaniu, biuro funkcjonuje efektywnie i zgodnie z najwyższymi standardami. Prywatnie lubi poszerzać swoje umiejętności lingwistyczne oraz poznawać różne kultury.

Kadry i płace
kadry i płace warszawa

Oliwia Tokarska

Lider zespołu ds. kadr i płac

Ukończyła studia wyższe na kierunku finanse i rachunkowość. Obecnie poszerza swoją więdze na studiach podyplomowych o tematyce kadr i płac.

Zdobyła certyfikat specjalisty ds. wynagrodzeń w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oraz uczestniczyła w kursie z legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Od ponad pięciu lat zdobywa doświadczenie w działach kadrowo-płacowych nieustannie poszerzając swoje kompetencje.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Gabriela Jewuła

Specjalistka ds. kadr i płac

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w specjalności ekonomia menedżerska oraz kierunku: finanse i rachunkowość ze specjalizacją prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.
Poza godzinami pracy amatorka książek, teatru i wszystkiego co związane jest z kulturą, w szerokim rozumieniu tego słowa. Jest osobą ambitną, pracowitą, zaangażowaną w powierzone obowiązki. Zawsze chętna do zdobywania wiedzy oraz nowych doświadczeń zawodowych.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Natalia Borowiec

Specjalistka ds. kadr i płac

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku: rachunkowość i controlling. Posiada ponad czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac.

Uczestniczyła w kursie z legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Jej osobę cechuje sumienność, dokładność, a także częstotliwość realizacji nowych wyzwań.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Aleksandra Rak

Młodsza specjalistka ds. kadr i płac

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek: Finanse i Rachunkowość. Pierwsze kroki w dziedzinie kadr zrealizowała w ramach praktyk studenckich.

Do zespołu biura rachunkowego Taxeo dołączyła w grudniu 2021. Rzetelność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy pozwalają na systematyczne poszerzanie wiedzy z zakresu kadr i płac pod nadzorem doświadczonych kadrowych. Prywatnie, poza cyferkami miłośniczka sportu i fotografii.

Kadry i płace Wrocław

Ewelina Kułach

Asystentka ds. kadr i płac

Absolwentka technikum ekonomicznego. Obecnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunek: Finanse i Rachunkowość.

Uzyskała kwalifikacje A36 – prowadzenie rachunkowości oraz A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Doświadczenie w dziedzinie kadr i płac zdobywa pod okiem doświadczonych kadrowych w naszej firmie. Jest osobą sumienną, rzetelną oraz pomocną. Cechuje ją pozytywne nastawienie do pracy, stawianie sobie wyzwań zawodowych oraz nieodparta chęć poszerzania swojej wiedzy. Prywatnie miłośniczka sztuk walki oraz wszelako pojętej sztuki.

Paulina Szczepkowska

Asystentka ds. kadr i płac

Absolwentka technikum ekonomicznego. Obecnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Uzyskała kwalifikacje A36 – prowadzenie rachunkowości oraz A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Karierę zawodową rozpoczęła obejmując stanowisko młodszej księgowej. Zawsze chętna do zdobycia nowych umiejętności. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę z zakresu kadr i płac. W wolnych chwilach amatorka książek, gier komputerowych oraz piłki nożnej.

Wiktoria Gliniecka

Asystentka ds. kadr i płac

Obecnie studentka kierunku zarządzanie ze specjalnością zarządzanie zasobami ludzkimi. Zdobyła certyfikat specjalisty ds. kadr i płac w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Doświadczenie w dziedzinie kadr i płac zdobywa pod nadzorem doświadczonych kadrowych w naszej firmie. Cechuje ją zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, jest sumienna, ambitna i zawsze chętna do poszerzania swojej wiedzy. Prywatnie miłośniczka tańca współczesnego, podróży i jazdy konnej.

Barbara Rutka

Asystentka ds. kadr i płac

Absolwentka filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych na kierunku kadry i płace w praktyce, od 2,5 roku pracuje w obszarze kadrowo-płacowym.

Nastawiona na dalszą naukę i rozwój. Zna język angielski, hiszpański oraz włoski. Prywatnie miłośniczka kotów, podróży oraz zumby.

Pełna księgowość
Zespół biura rachunkowego Taxeo

Ewelina Stepnowska

Lider zespołu ds. pełnej księgowości

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim w specjalności: finanse przedsiębiorstw i rachunkowość.

Już na etapie studiów rozpoczęła ścieżkę zawodową podejmując pracę w biurach rachunkowych, aby zdobywać doświadczenie. Nieustannie poszerza wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach. Posiada kwalifikacje specjalisty ds. rachunkowości, które nabyła w ramach kursu prowadzonego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Pozytywnie nastawiona do pracy i lubiąca porządek.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Ewa Góralczyk

Samodzielna księgowa ds. pełnej księgowości

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na Wydziale Ekonomia i Stosunki Międzynarodowe.

Absolwentka studiów podyplomowych z Rachunkowości i Finansów na UEK. Brała udział w licznych kursach księgowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Od kilkunastu lat zdobywa wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Księgowość to jej pasja, ciągle poszerza swoją wiedzę w zakresie nowych zagadnień podatkowych. Rzetelnie i z zaangażowaniem realizuje swoje obowiązki.

Anna Kurcz

Anna Kurcz

Samodzielna księgowa ds. pełnej księgowości

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie posiadła ogólną wiedzę z zakresu ekonomii, rachunkowości i podatków.

Nieprzerwanie od dziesięciu lat pracuje w księgowości. W trakcie kilkuletniej pracy na stanowisku specjalisty ds. księgowości, kadr i płac nabyła niezbędną wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Aktualnie na stanowisku samodzielnej księgowej zajmuje się prowadzeniem rozliczeń i obsługą spółek z o.o. Chętna do dzielenia się wiedzą ze współpracownikami, pomaga w rozwiązywaniu problemów. Jest skrupulatna, dzięki czemu nic nie umknie jej uwadze.

Urszula Bryja

Samodzielna księgowa ds. pełnej księgowości

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Rachunkowość i Controlling.

Od 2020 roku zdobywa doświadczenie pracując na stanowisku samodzielnej księgowej oraz uczestnicząc w szkoleniach zawodowych. Jest osobą uporządkowaną, dokładną i realizującą postawione sobie cele. Wolne chwile spędza na wycieczkach górskich lub w gronie przyjaciół.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Natalia Sułowska

Samodzielna księgowa ds. pełnej księgowości

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku Audyt Finansowy gdzie jest w trakcie uzyskiwania kwalifikacji dla kandydatów na biegłego rewidenta oraz międzynarodowej kwalifikacji ACCA. Pracę w biurze TAXEO rozpoczęła w 2019 roku, zdobywając szeroką wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest osobą ambitną oraz chętnie podejmującą nowe wyzwania. Z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych jej obowiązków.

Usługi księgowe kraków

Paulina Sieprawska

Starsza księgowa ds. pełnej księgowości

Absolwentka technikum ekonomicznego w Wadowicach. Aktualnie studiuje “finanse i rachunkowość” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Do biura rachunkowego Taxeo dołączyła w maju 2020 r. Jest ambitną i sumienną osobą, o pozytywnym nastawieniu.

Martyna Więcek

Martyna Więcek

Starsza księgowa ds. pełnej księgowości

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku finanse i rachunkowość.

Przed rozpoczęciem współpracy z biurem rachunkowym Taxeo zdobywała doświadczenie jako pomoc księgowa. W codziennej pracy wspiera dział uproszczonej księgowości w przygotowaniu rozliczeń podatkowych. Obowiązki realizuje z dużym zaangażowaniem i pasją. Prywatnie uwielbia czytać książki oraz obejrzeć dobry serial.

Studentka pierwszego roku studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Swoje doświadczenie w księgowości rozpoczęła w kwietniu 2022 roku podejmując pracę z naszym biurem rachunkowym. Wykonuje swoją pracę sumiennie i z zaangażowaniem. Otwarta na nowe wyzwania i chętna na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie księgowości. W wolnych chwilach czerpie przyjemność z małych i dużych podróży oraz zajmowania się roślinami.

 

Absolwentka studiów wyższych na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Aktualnie studentka Wydziału Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunek: Finanse i Rachunkowość, specjalność: Rachunkowość i Rewizja finansowa. Z Biurem Rachunkowym Taxeo związana od stycznia 2020 roku. Jest odpowiedzialna m.in. za wstępną ocenę merytoryczną dokumentów oraz wsparcie działań księgowych. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę z zakresu rachunkowości. Poza pracą miłośniczka tańca, podróży, a także słodkich wypieków. Uwielbia aktywnie spędzać czas.

Ukończyła Technikum Ekonomiczne w Krakowie.

Obecnie studiuje na Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości na kierunku finanse i rachunkowość. Jest miłośniczką podróży. Uwielbia, gdy nieustannie coś się dzieje. Wolny czas spędza aktywnie. Ambitna, wykazuje zapał do nauki oraz rozwoju zawodowego.

Absolwentka technikum ekonomicznego w Bochni, obecnie studentka drugiego roku kierunku rachunkowość i controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Uzyskała kwalifikacje A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji, a także A36 – prowadzenie rachunkowości. Przed rozpoczęciem współpracy z naszym biurem zdobywała doświadczenie jako pomoc księgowa. Jest ambitna i zaangażowana w poszerzenie swojej wiedzy z zakresu rachunkowości. Prywatnie miłośniczka książek i podróży.

Studentka trzeciego roku finansów i rachunkowości na Wyższej Szkole Zarządzania i Rachunkowości w Krakowie.

Swoją dalszą ścieżkę edukacyjną ma zamiar związać z Audytem i Rewizją Finansową. Uzyskała Certyfikat zawodowy Księgowego (kod zawodu 331301) w SKwP. Doświadczenie zdobywała odbywając staż w korporacji międzynarodowej oraz w renomowanym biurze rachunkowym z Krakowa. Prywatnie miłośniczka ogrodnictwa, pieszych wędrówek po górach, podróży, zagranicznych podcastów i dobrej kuchni. Otwarta na nowe wyzwania i naukę nowych umiejętności.

Aktualnie studentka trzeciego roku na kierunku Finanse i Rachunkowość w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Skończyła szkołę policealną zdobywając kwalifikacje AU36. Prowadzenie rachunkowości oraz AU65. Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych. Swoją przygodę z księgowością rozpoczęła w TAXEO w lipcu 2022. Zajmuje stanowisko księgowej, gdzie skrupulatnie wykonuje swoje obowiązki i jest chętna na poszerzanie swojej wiedzy.

Uproszczona księgowość
Biuro rachunkowe Kraków

Izabela Mazur

Lider zespołu ds. KPiR

Od kilku lat nabywa doświadczenie w obsłudze jednoosobowych działalności gospodarczych.

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim z zakresu ekonomii oraz na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku logistyka. Z biurem rachunkowym Taxeo związana od listopada 2019 roku. W ramach pracy na stanowisku samodzielnej księgowej w pełni wykorzystuje możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy jakie daje jej firma. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna i skoncentrowana na realizacji nowych wyzwań. Wszystkie te cechy sprawiają, że praca daje jej wiele satysfakcji.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Marta Niemczura

Samodzielna księgowa ds. KPiR

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku rachunkowość.

Nieprzerwanie od 2016 roku jej droga zawodowa związana jest z księgowością. W ramach pracy na stanowisku samodzielnej księgowej wykorzystuje możliwość rozwoju zawodowego. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna i przygotowana do podejmowania nowych wyzwań.

Biuro księgowe kraków

Karina Płonka

Samodzielna księgowa ds. KPiR

Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Od 2018 roku zdobywa doświadczenie w dziedzinie księgowości. Dzięki pracy na stanowisku samodzielnej księgowej w pełni wykorzystuje możliwość rozwoju zawodowego. Jest spokojna, sumienna i odpowiedzialna, co pomaga w jak najlepszym wykonywaniu swoich obowiązków. Chętnie angażuje się w powierzone zadania i służy pomocą. Wolne chwile poświęca na wycieczki rowerowe i długie spacery.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Marta Maciążek

Samodzielna księgowa ds. KPiR

W 2012 roku rozpoczęła swoją przygodę z księgowością, która trwa nieprzerwalnie od 10 lat.

Jako samodzielna księgowa specjalizuje się w w obsłudze jednoosobowych działalności gospodarczych. W swojej pracy lubi kontakt z klientem oraz satysfakcję jaką daje realizacja zadań. Jest skrupulatna i pomocna. Zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami i współpracownikami. Posiada certyfikat specjalisty ds. rachunkowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Nicole Danaj

Samodzielna księgowa ds. KPiR

Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Rachunkowość i Controlling ze specjalnością podatki w mikro i małych przedsiębiorstwach. Swoją wiedzę potwierdziła certyfikatem Centrum Informacji Księgowej nr certyfikatu 78266/2023.

Swoją drogę w księgowości rozpoczęła w 2020 roku i nieustannie pracuje w biurach rachunkowych, gdzie zdobywała praktyczne umiejętności i wiedzę. Cechuje ją pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć rozwoju osobistego. Prywatnie miłośniczka książek i podróży.

Barbara Paruch

Samodzielna księgowa ds. KPiR

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie o specjalności doradztwo podatkowe.

Ciągle poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach. Jest osobą otwartą na nowe doświadczenia, ambitną, zawsze dąży do wyznaczonego celu. Lubi podróżować i odwiedzać nowe miejsca, a swój wolny czas spędza aktywnie w gronie przyjaciół i rodziny.

Agata Brzezińska

Samodzielna księgowa ds. KPiR

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Od 2016 roku zdobywa doświadczenie w dziale księgowości, gdzie obecnie zajmuje stanowisko samodzielnej księgowej. W swojej pracy lubi porządek oraz satysfakcję z realizacji zadań.
W wolnych chwilach uwielbia gotować lub spędzać czas w gronie przyjaciół.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Paulina Liszka

Młodsza księgowa

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ze specjalizacją: rachunkowość.

Od pięciu lat zdobywa doświadczenie w dziale księgowości, gdzie obecnie piastuje stanowisko samodzielnej księgowej. Cechują ją: systematyczność, dokładność, a także realizacja stawianych celów. Jej pasją są górskie wędrówki w gronie przyjaciół.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Emilia Dorosz

Młodsza księgowa

Studentka trzeciego roku finansów i rachunkowości na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Współpracuje z biurem TAXEO od listopada 2021 roku. Odpowiedzialna za analizę i weryfikację dokumentów, rozliczanie wyciągów bankowych, a także wsparcie w innych zadaniach księgowych. Prywatnie miłośniczka sportów zimowych, wędrówek po górach oraz podróży.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Magdalena Nowak

Młodsza księgowa

Ukończyła technikum ekonomiczne w Krakowie. Aktualnie studentka ekonomii społecznej na Uniwersytecie Pedagogicznym.

Zdobyła kwalifikacje A36 – prowadzenie rachunkowości oraz A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Doświadczenie nabywała odbywając praktyki w Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie oraz w Urzędzie Skarbowym. Jej charakter cechuje się się łagodnym usposobieniem oraz gotowością do poszerzania wiedzy.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Agnieszka Sobaś

Młodsza księgowa

Uczęszczała do technikum ekonomicznego w Bochni. Obecnie studentka pierwszego roku rachunkowości i controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Uzyskała kwalifikacje A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji, a także A36 – prowadzenie rachunkowości. Swoje praktyki zawodowe zrealizowała w Starostwie Powiatowym w Bochni, a także w słonecznej Grecji, uczestnicząc w programie Erasmus. Prywatnie lubi spędzać czas aktywnie. Interesuje się kuchnią wegetariańska. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pracy.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Kamila Maślak

Młodsza księgowa

Absolwentka Uniwersytetu WSB Merito w Warszawie na kierunku: finanse i rachunkowość ze specjalizacją rachunkowość.

Swoją drogę z księgowością rozpoczynała w technikum ekonomicznym, zdobywając kwalifikacje A35, a także A36. Posiada certyfikat kwalifikacji zawodowych „Księgowość I stopnia”. Z Taxeo związana jest od listopada 2021 roku. Do pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, chętna do podejmowania nowych wyzwań i nieustannie poszerza swoją wiedzę.

Asystenci
Biuro rachunkowe warszawa

Julia Gładysz

Lider asystentów ds. księgowości

Studentka Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Z bardzo dobrymi wynikami ukończyła technikum ekonomiczne i zdobyła kwalifikacje AU35 – Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji, oraz AU36 – Prowadzenie rachunkowości. Uzyskała Certyfikat Księgowy C.I.K. Chętnie poszerza swoją wiedzę z zakresu księgowości. Z zaangażowaniem wykonuje powierzone zadania.

Sandra Piłat

Asystentka ds. księgowości

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, na kierunku Finanse, Bankowość, Ubezpieczenia.

Gotowa na nowe wyzwania w księgowości. Jest zmotywowana do ciągłego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w tej dynamicznej dziedzinie. Planuje kontynuować naukę i podnosić kwalifikację, aby być coraz bardziej efektowną i kompetentną w jej pracy. Prywatnie interesuje się historią oraz zwiedzaniem zabytków architektonicznych.

Sylwia Buchała

Asystentka ds. księgowości

Obecnie studentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Ukończyła technikum ekonomiczne na kierunku Technik Ekonomista, posiada kwalifikację EKA-04 Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej oraz EKA-05 Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych. Swoją drogę w księgowości rozpoczęła w naszym biurze od września 2023 roku. Wciąż uczy się nowych zagadnień w zakresie księgowości oraz sumiennie wykonuje swoje zadania.

Kacper Szeluga

Asystent ds. księgowości

Aktualnie zdobywa wiedzę na studiach magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim w dziedzinie finansów i rachunkowości.

Ceniąc sobie porządek i systematyczność znajduje spełnienie zawodowe w księgowości. Jego skłonność do współpracy sprawia, że nie tylko sprawnie radzi sobie z codziennymi wyzwaniami w pracy, ale również doskonale odnajduje się w realizacji swoich pasji, takich jak sporty drużynowe.

Katarzyna Morzuch

Asystentka ds. księgowości

Absolwentka technikum ekonomicznego im. Stefana Bieszka w Chojnicach, obecnie studentka drugiego roku kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Gdańskim.

Zdobyła kwalifikacje A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji oraz A36 – prowadzenie rachunkowości. Z zaangażowaniem i dokładnością wykonuje powierzone zadania. Chętnie poszerza swoją wiedzę z zakresu rachunkowości oraz zbiera nowe doświadczenia zawodowe.
Prywatnie miłośniczka książek i podróży.

Natalia Brozińska

Asystentka ds. księgowości

Absolwentka technikum ekonomicznego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu, obecnie studentka trzeciego roku Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Uzyskała kwalifikacje A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji, a także A36 – prowadzenie rachunkowości. Praktyki zawodowe odbyła w Maladze w ramach programu Erasmus. Odpowiedzialna za analizę i weryfikację dokumentów, rozliczanie wyciągów bankowych oraz wsparcie w innych zadaniach księgowych. Dokładnie wykonuje swoje obowiązki oraz jest chętna na poszerzanie swojej wiedzy. Prywatnie wielbicielka podróży, fotografii oraz aktywnego spędzania czasu.

Natalia Dyga

Asystentka ds. księgowości

Jest obecnie studentką pierwszego roku na kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu.

Posiada dyplom ukończenia technikum ekonomicznego w Opolu z bardzo dobrymi wynikami oraz kwalifikacje AU35 – Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji i AU36 – Prowadzenie rachunkowości. Zawsze podejmuje się powierzonych jej zadań z najwyższą skrupulatnością. Z ogromnym zapałem poszerza swoją wiedzę. Poza sferą akademicką pasjonuje się sportem oraz zdrowym odżywianiem.

Sandra Grzenkowicz

Asystentka ds. księgowości

Studentka Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Absolwentka technikum ekonomicznego w Gdyni, uzyskała kwalifikację EKA.05 – Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych oraz EKA.07 – Prowadzenie rachunkowości. Wcześniej zdobywała doświadczenie podczas praktyk w biurze rachunkowym. Wolne chwile poświęca na czytanie książek i spędzanie czasu w gronie przyjaciół. Pozytywnie nastawiona i zaangażowana w pracę, chętna do zdobywania nowej wiedzy z zakresu rachunkowości.