Biuro rachunkowe Nowa Huta

Jest to drugie biuro rachunkowe, które wpasowało się w markę KrakTax – skierowaną na rynek Krakowski. W tym oddziale postawiliśmy na prostotę: biuro mieści się na parterze, w bloku w sercu Nowej Huty, w unikatowej dzielnicy Krakowa. Zarówno układ całego Placu Centralnego, jak i punkt naszego oddziału jest dokładnie przemyślany: tutaj zewsząd jest blisko, nasi Klienci mają do nas po prostu „po drodze”. To biuro jest mniejsze, ale bardzo przestronne: okna otwierają się na główną ulicę Nowej Huty, pokoje i wystrój w jasnych i niebieskich barwach.

Obsługa księgowości Nowa Huta

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem rachunkowym Taxeo, w którym to oferujemy szeroki zakres usług z działu księgowości i rachunkowości.

Zapewniamy obsługę kadrowąusługi księgowe, pomoc w założeniu działalności gospodarczej, a także rejestrację spółkibiuro wirtualne oraz ulgę IPBOX. Szczegóły w ofercie na naszej stronie WWW.

Biuro księgowe Taxeo Kraków – Nowa Huta

W naszym biurze księgowym z siedzibą w dzielnicy Nowa Huta stawiamy przede wszystkim na jak najlepszy kontakt z Klientem. Budując pozytywne relacje z osobami, które wchodzą we współpracę z Taxeo, jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania, a także spełnić Państwa oczekiwania w najwyższym stopniu.

Specjaliści z działu rachunkowości z biura Taxeo oferują między innymi pomoc w obsłudze kadrowej, rejestracji spółki kapitałowej, bądź pomoc w założeniu działalności gospodarczej.

W ramach współpracy Klienci z Nowej Huty otrzymują szereg udogodnień, w tym mobilną aplikację do wystawiania faktur oraz dedykowane oprogramowanie, które pozwala przesyłać dokumentację online.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z biurem rachunkowym Taxeo. Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania i zaoferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy!

Osiedle Centrum A 1/148, 31-923 Kraków

Opinie biura:

biuro rachunkowe Kraków
img_0419-img_0421-AIclear-clear
img_0464-img_0466-AIclear-clear-2
img_0446-img_0448-AIclear-clear